1890 'dan Günümüze

Gıda, tekstilve ayakkabı başta olamak üzere, geniş ürün gamımız ile büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Özellikle son 10 yılda tekstilde yaptığımız atılımlar ve yatırımlar ile yıllık 28.000.000 adet üretim kapasitesine ve 300.000.000 TL ciroya ulaştık. Ürün yelpazemizde bebek giyim, çocuk giyim, genç giyim, spor giyim, ayakkabı, terlik, çorap, ev tekstili, çanta, valiz ve çeşitli aksesuarlar bulunmak tadır. Merkezi Japonya’da bulunan, dünya spor markalarından Dunlop markasının Türkiye distribütörü olarak spor giyim ve spor ayakkabı üretim ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda çocuk karakterleri için Disney, Marvel, Warner Bross, DC Comics, Barbie, Universal Studios ve Winx ile yaptığımız anlaşmalarla tüm bebek ve çocuk ürünlerinin üretim ve satışını gerçekleştiriyoruz. Rekabetçi fiyat, hızlı servis, kaliteli üretim ve geniş vizyonumuzla, satış kanalı olarak öncelikle ulusal zincir marketler ile çalışmayı doğru buluyoruz. 2019 ve 2020 yıllarında Rusya ve Avrupa’da bulunan zincir marketlerle çalışmayı ve kendimizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Gıda üretiminde gravyer peyniri, eski kaşar peyniri, tereyağı, taze kaşar peyniri, kaymak ve lor peynirlerinde çeşitliliğimizi ve kapasitemizi arttırarak pazarda daha geniş yer almayı hedefliyoruz.

Hedeflerimize parça parça ilerliyoruz!

NZR 'nin Misyonu
Ürün vehizmet kalitemizi sürekli geliştirmek müşteri telp ve beklentirlerini en üst seviyede karşılamak, yurt içinde ve yurt dışında zincir marketlerde ençok tercih edilen tedarikçi firmak olmak, moda ve kaliteyi halkımızın ulaşabileceği hale getirmeyi hedefliyoruz.

NZR 'nin Vizyonu
Nzr, çalışanları, üreticisi ve tedarikçileriyle birlikte büyümeyi, tüketicisi ile bütünleşerek uluslararası alanda söz sahibi olan bir bölgesel güç olmayı, çalışanlarıyla birlikte karlılığını ve verimliliğini arttırmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

Nzr olarak felsefemiz, yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevre ve doğaya önem veren, insan kaynağını dikkatle değerlendiren, her zaman AR-GE çalışmaları ile kendini ve ürünlerini geliştiren bir grup olmaktır.Tarihçe